Cognitive Science and Artificial Intelligence

Vak

Human-Computer Interaction for CSAI (800830-B-6)

Jaar

2

Jaar gemaakt

2023-2024

Tags
  • Verplicht
  • Universiteit: Tilburg University
  • Taal: Engels
  • Docent: Dr. Murat Kirtay
  • Hoeveel pogingen heb je nodig gehad om de cursus te halen?: één
  • Algemene informatie: Deze cursus behandelt de kernconcepten van Human Computer Interaction, de ontwerpcycli, affordances en andere dingen waar je rekening mee moet houden bij het ontwerpen van iets voor mensen.
  • Studielast: Ik vond de studielast vrij licht vergeleken met andere vakken in de CSAI-bachelor. Het groepsproject nam de meeste tijd in beslag, maar de voorbereidingen voor het examen waren naar mijn mening heel gemakkelijk als je elk college bijwoonde.
  • Positieve feedback?: Ik vond het fijn dat de professor prijzen uitdeelde als studenten tijdens de pauze vragen beantwoordden. Het moedigde iedereen aan om zelf onderzoek te doen en actief deel te nemen aan de les. Bovendien vond ik het onderwerp persoonlijk leuk en een leuke aanvulling op de bachelor, omdat het iets totaal anders is, maar toch vaak terugkomt in andere vakken (al is het indirect).
  • Negatieve feedback?: De cursus zelf voelde een beetje chaotisch. Wanneer mensen tijdens een discussie vragen beantwoordden in de les, werden ze soms onderbroken door de professor die beweerde dat hun mening onjuist was, en de feedback op opdrachten was niet altijd constructief of theoretisch. Ik denk dat deze cursus veel meer zou kunnen bieden als deze meer praktisch en constructief zou worden gegeven.