Data & marketing performance

Bedrijf
Indicia
Type
Internship
Locatie
Tilburg
Branche / Vakgebied
Communication & Information Sciences, Data Science & Society
Vereiste taal
Engels, Nederlands
Website
https://www.indicia.nl/

Omschrijving

Je gaat je verdiepen in marketing automation processen, buyer persona’s /customer journeys en conversiestrategieën, waarbij we je alles leren over HubSpot.

Wat ga je doen?

  • Je werkt tijdens je (afstudeer)stage aan uitdagende en innovatieve projecten, samen met een team van online marketing professionals.
  • Je verbreedt bij ons je kennis op het gebied van marketing automation, contentmarketing, growthacking en social media.
  • Je gaat je verdiepen in marketing automationprocessen, buyer persona’s/customer journeys en conversiestrategieën.
  • Je gaat op basis van data de marketingfunnel optimaliseren en werkt mee aan de ontwikkeling van de contentstrategieën. Ook ondersteun je ons bij brainstormsessies en conceptontwikkeling.
  • Je draagt daarmee continu bij aan de optimalisatie van de sales- en marketingfunnel.

Wie ben je?

  • Je bent student aan een relevante HBO/WO opleiding (zoals Digital Business Concepts, Ondernemerschap & Retailmanagement, Master Marketing Analytics;)
  • Je schrijft graag conversiegerichte teksten;
  • Kennis van HubSpot en WordPress is een pre
  • Je snapt data en weet deze om te zetten in optimalisatie acties;
  • Je bent positief ingesteld, stressbestendig en proactief

Ben jij klaar voor een toffe en leerzame stage in ons super gezellige Marketing Performance team? Werk je graag in een professioneel team waar veel ruimte is voor verdieping, creativiteit én groei? En ben je niet bang om een potje Fifa te spelen in de pauze? Solliciteer dan eenvoudig hieronder.  

Heb je nog vragen? Neem dan contact op met Sasja Vos, onze stage coördinator sasja.vos@indicia.nl 

Lees meer over deze stage hier.